KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332142
nr 1433 2142
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Vicke", 1918. Signerad. H&H106, Asplund 281. Bildmått: 19,8x29,5 cm, yttermått inklusive ram: 39x50 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:07:09
3.400 kr
22 nov
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn